Jesteśmy widoczni z trasy S11

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznym rozwojem firma Neo-invest Sp. z o.o. zakupiła ponad 2 hektary terenu pod inwestycje. Lokalizacja znajduje się w najbliższym otoczeniu Gminy Budzyń, oraz trasy S11 (kierunek Poznań-Piła).

Inwestycja będzie przeznaczona pod wynajem powierzchni usługowo-handlowych. Ponadto w najbliższym czasie hurtownia materiałów budowlanych przy ul. Czereśniowej 16 zostanie przeniesiona na zakupiony teren byłych SKR-ów, obok Urzędu Gminy przy ul. Przemysłowej 28 w Budzyniu.

Nowa lokalizacja firmy Neo-invest Sp. z o.o. zwiększy potencjał hurtowni poprzez poszerzenie asortymentu oraz usprawni logistykę naszej działalności.

Firma NEO INVEST na VIII Charytatywnym Balu Starosty Chodzieskiego

Firma NEO INVEST z Budzynia brała udział w VIII Charytatywnym Balu Starosty Chodzieskiego z którego wszystkie uzyskane środki były przeznaczone na rzecz Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej w Chodzieży.  Braliśmy aktywny udział w licytacjach i loteriach i też przyłożyliśmy swoją cegiełkę do wsparcia szkoły.

Firma NEO INVEST fundatorem nagród VIII Charytatywnego Balu Starosty Chodzieskiego

Więcej informacji z  VIII Charytatywnego Balu Starosty Chodzieskiego oraz galeria zdjęć >>> TUTAJ

Zakończenie inwestycji WILLA DĘBOWA w Budzyniu

W dniu 21 grudnia 2018 r. inwestycja pod nazwą WILLA DĘBOWA w Budzyniu przy ul. Dębowej została zakończona.

WILLA DĘBOWA - inwestycja zrealizowana przez firmę NEO INVEST w Budzyniu

WILLA DĘBOWA  to inwestycja, która powstała na terenie działki o powierzchni 1414 m2 położonej przy ul. Dębowej w Budzyniu. Otoczenie Willi  stanowi cicha zabudowa jednorodzinna oraz lasy. Niezwykłą panoramę tworzą otaczające tereny zielone. Atrakcyjne położenie zachęca do spacerów, oraz wycieczek rowerowych.

Czytaj dalej Zakończenie inwestycji WILLA DĘBOWA w Budzyniu

Zakończenie inwestycji Willa Przy Lesie I w Wągrowcu

Szanowni Państwo,

w dniu 14 czerwca 2018 została zakończona inwestycja WILLA PRZY LESIE I w Wągrowcu przy ul. Kraszewskiego 41 i 43.

WILLA PRZY LESIE I - inwestycja zrealizowana przez firmę NEO INVEST w Wągrowcu

WILLA PRZY LESIE I to inwestycja, która powstała na terenie działek o łącznej powierzchni 566 m2, położonej przy ul Kraszewskiego w Wągrowcu.  Otoczenie Willi stanowi zabudowa szeregowa oraz las. Położenie z dala od zgiełku miasta, na skraju lasu zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji WILLA PRZY LESIE I  w Wągrowcu.

Czytaj dalej Zakończenie inwestycji Willa Przy Lesie I w Wągrowcu

Dnia 6 kwietnia 2018 r. odbyło się szkolenie dla wykonawców

W dniu 6 kwietnia 2018 r. hurtownia materiałów budowlanych Neo-invest Sp. z o.o. zorganizowała szkolenie dla wykonawców inwestycji budowlanych. Na szkoleniu jako prelegenci obecni byli przedstawiciele firm: Kerakoll, IcoPal, DeWalt, Schiedel, Albaterm, KoelnerCaparol

Oprócz wiedzy teoretycznej wykonawcy mogli zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami zastosowań prezentowanych materiałów budowlanych.

 

WILLA PRZY LESIE – inwestycja w Wągrowcu – rzuty mieszkań.

Zapraszamy do zapoznania się z rzutami mieszkań inwestycji WILLA PRZY LESIE realizowanej przez nas w Wągrowcu.

Pełen opis inwestycji WILLA PRZY LESIE.

Neo-Invest sponsorem meczu z Orkanem Śmiłowo 30.09.2017!

Neo-Invest sponsorem meczu z Orkanem Śmiłowo (https://koronastrozewo.futbolowo.pl)

Firma Neo-Invest została sponsorem sobotniego meczu. Dlatego też zgromadzeni kibice wezmą udział w konkursach, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Sobotnia konfrontacja Korony Stróżewo z Orkanem Śmiłowo to hitowy pojedynek dziewiątej kolejki PKO. Niektórzy nawet twierdzą, że to najważniejszy mecz rundy jesiennej, które będzie miał duży wpływ na układ w tabeli.

Zainteresowanie kibiców jest duże, a żeby było jeszcze większe, w przerwie meczu odbędą się konkursy z nagrodami. Jak to wszystko będzie wyglądało? – Każdy kibic przy wejściu na trybuny otrzyma ulotkę naszej firmy, która będzie numerowana. Upoważni ona do 15% rabatu na nasz asortyment, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu nagród. Do wygrania będzie piłka oraz bon na paliwo do stacji w Wyszynach o wartości 100 złotych – mówi Arkadiusz Szurpit, właściciel firmy Neo-Invest.

Jednak to nie będzie koniec zabawy. Została przygotowana trzecia nagroda, którą jest bon o wartości 150 złotych na materiały budowlane w firmie Neo-Invest. – O tę nagrodę będzie trzeba powalczyć akurat w konkursie rzutów karnych, które zostaną rozegrane w przerwie meczów.

Dlatego też zachęcam wszystkich to udziału – wyjaśnia A. Szurpit.