Neo-Invest sponsorem meczu z Orkanem Śmiłowo 30.09.2017!

Neo-Invest sponsorem meczu z Orkanem Śmiłowo (https://koronastrozewo.futbolowo.pl)

Firma Neo-Invest została sponsorem sobotniego meczu. Dlatego też zgromadzeni kibice wezmą udział w konkursach, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Sobotnia konfrontacja Korony Stróżewo z Orkanem Śmiłowo to hitowy pojedynek dziewiątej kolejki PKO. Niektórzy nawet twierdzą, że to najważniejszy mecz rundy jesiennej, które będzie miał duży wpływ na układ w tabeli.

Zainteresowanie kibiców jest duże, a żeby było jeszcze większe, w przerwie meczu odbędą się konkursy z nagrodami. Jak to wszystko będzie wyglądało? – Każdy kibic przy wejściu na trybuny otrzyma ulotkę naszej firmy, która będzie numerowana. Upoważni ona do 15% rabatu na nasz asortyment, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu nagród. Do wygrania będzie piłka oraz bon na paliwo do stacji w Wyszynach o wartości 100 złotych – mówi Arkadiusz Szurpit, właściciel firmy Neo-Invest.

Jednak to nie będzie koniec zabawy. Została przygotowana trzecia nagroda, którą jest bon o wartości 150 złotych na materiały budowlane w firmie Neo-Invest. – O tę nagrodę będzie trzeba powalczyć akurat w konkursie rzutów karnych, które zostaną rozegrane w przerwie meczów.

Dlatego też zachęcam wszystkich to udziału – wyjaśnia A. Szurpit.