Firma NEO-INVEST w nowej siedzibie!

Szanowni Państwo,

firma NEO INVEST sp. z o.o. przeniosła całą działalność pod nowy adres.

INVEST-PARK

ul. Przemysłowa 18A, 64-840 Budzyń

Zapraszamy do obszernego i dobrze zaopatrzonego marketu budowlanego gdzie zakupicie Państwo wszystko co niezbędne do budowy domu od fundamentu aż po dach.

Hurtownia materiałów budowlanych Budzyń - NEO INVEST

Jesteśmy widoczni z trasy S11

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznym rozwojem firma Neo-invest Sp. z o.o. zakupiła ponad 2 hektary terenu pod inwestycje. Lokalizacja znajduje się w najbliższym otoczeniu Gminy Budzyń, oraz trasy S11 (kierunek Poznań-Piła).

Inwestycja będzie przeznaczona pod wynajem powierzchni usługowo-handlowych. Ponadto w najbliższym czasie hurtownia materiałów budowlanych przy ul. Czereśniowej 16 zostanie przeniesiona na zakupiony teren byłych SKR-ów, obok Urzędu Gminy przy ul. Przemysłowej 28 w Budzyniu.

Nowa lokalizacja firmy Neo-invest Sp. z o.o. zwiększy potencjał hurtowni poprzez poszerzenie asortymentu oraz usprawni logistykę naszej działalności.

Firma NEO INVEST na VIII Charytatywnym Balu Starosty Chodzieskiego

Firma NEO INVEST z Budzynia brała udział w VIII Charytatywnym Balu Starosty Chodzieskiego z którego wszystkie uzyskane środki były przeznaczone na rzecz Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej w Chodzieży.  Braliśmy aktywny udział w licytacjach i loteriach i też przyłożyliśmy swoją cegiełkę do wsparcia szkoły.

Firma NEO INVEST fundatorem nagród VIII Charytatywnego Balu Starosty Chodzieskiego

Więcej informacji z  VIII Charytatywnego Balu Starosty Chodzieskiego oraz galeria zdjęć >>> TUTAJ

Dnia 6 kwietnia 2018 r. odbyło się szkolenie dla wykonawców

W dniu 6 kwietnia 2018 r. hurtownia materiałów budowlanych Neo-invest Sp. z o.o. zorganizowała szkolenie dla wykonawców inwestycji budowlanych. Na szkoleniu jako prelegenci obecni byli przedstawiciele firm: Kerakoll, IcoPal, DeWalt, Schiedel, Albaterm, KoelnerCaparol

Oprócz wiedzy teoretycznej wykonawcy mogli zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami zastosowań prezentowanych materiałów budowlanych.

 

Neo-Invest sponsorem meczu z Orkanem Śmiłowo 30.09.2017!

Neo-Invest sponsorem meczu z Orkanem Śmiłowo (https://koronastrozewo.futbolowo.pl)

Firma Neo-Invest została sponsorem sobotniego meczu. Dlatego też zgromadzeni kibice wezmą udział w konkursach, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Sobotnia konfrontacja Korony Stróżewo z Orkanem Śmiłowo to hitowy pojedynek dziewiątej kolejki PKO. Niektórzy nawet twierdzą, że to najważniejszy mecz rundy jesiennej, które będzie miał duży wpływ na układ w tabeli.

Zainteresowanie kibiców jest duże, a żeby było jeszcze większe, w przerwie meczu odbędą się konkursy z nagrodami. Jak to wszystko będzie wyglądało? – Każdy kibic przy wejściu na trybuny otrzyma ulotkę naszej firmy, która będzie numerowana. Upoważni ona do 15% rabatu na nasz asortyment, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu nagród. Do wygrania będzie piłka oraz bon na paliwo do stacji w Wyszynach o wartości 100 złotych – mówi Arkadiusz Szurpit, właściciel firmy Neo-Invest.

Jednak to nie będzie koniec zabawy. Została przygotowana trzecia nagroda, którą jest bon o wartości 150 złotych na materiały budowlane w firmie Neo-Invest. – O tę nagrodę będzie trzeba powalczyć akurat w konkursie rzutów karnych, które zostaną rozegrane w przerwie meczów.

Dlatego też zachęcam wszystkich to udziału – wyjaśnia A. Szurpit.